KONST / Litografier / Färglitografi 10026405
nr 1002 6405
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), 76/150, signerad, 1997, motivet: 19x14
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 december 2015
kl 20:07:48
100 kr
200 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe